Studio dekoracji ślubnych – wypożyczalnia

Studio dekoracji ślubnych – dekoracje balonowe
Wrzesień 4, 2017

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Nasze studio dekoracji ślubnych dba o to, aby przenieść was do bajkowego świata na ten jeden dzień. Oferujemy wypożyczalnie niepowtarzalnych przedmiotów, które zachwycą zarówno Was, jak i Waszych gości.

Wesele na słodko

Znakomitym pomysłem na zaskoczenie Waszych gości podczas wesela, będzie wypożyczenie fontanny czekoladowej. Studio dekoracji ślubnych oferuje śliczne, słodkie i efektowne fontanny czekoladowe w przystępnych cenach. Do wyboru mamy trzy typy fontanny – ich wielkość oraz waga są uzależnione od liczby gości, których zaprosiliście na wesele. Do wyboru udostępniamy fontanny z czekolady mlecznej, białej lub deserowej. Specjalnie na życzenie Klientów, możemy dopasować fontannę czekoladową do różnego rodzaju kompozycji owocowych. Ceny zaczynają się już od 230 zł!

Bańki mydlane idealne na ślub

W ofercie naszego studia dekoracji ślubnych znajduje się także wypożyczalnia profesjonalnej wytwornicy baniek mydlanych. Jest to świetna atrakcja, która uświetni Wasze wyjście z kościoła lub pierwszy taniec. Bańki mydlane to świetna opcja na zajęcie dla młodszych uczestników ślubu/wesela.

Świecący napis na Twoje wesele

Aby Wasza sala weselna wyglądała jeszcze efektowniej, nasze studio dekoracji ślubnych przygotowało dla Was wyjątkowe napisy, które będą wprowadzać gości weselnych w klimat wydarzenia, emanując przyjemne ciepło. Nasze napisy mogą zawierać słowa takie jak „Love” „Państwo Młodzi” i wiele, wiele innych. Świetnie sprawdzą się jako tło sesji fotograficznej.

Dekoracje ślubne Toruń – najszersza oferta w mieście

Oferta wypożyczalni studia dekoracji ślubnych w Toruniu jest bardzo szeroka. Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, proponujemy także najwyższej jakości, uniwersalne pokrowce na krzesła, fontanny alkoholowe oraz szkło, w tym piękne wazony różnego typu. Zapraszamy do kontaktu z naszym studiem, gdzie wspólnie wypracujemy oryginalną koncepcję oraz wycenimy nasze usługi.

Komentarze są wyłączone.