Studio dekoracji ślubnych – dekoracje balonowe

Studio dekoracji ślubnych – wypożyczalnia
4 września, 2017

Zapraszamy do świata kolorowych balonów, które mogą wprowadzić wiele życia do Waszej sali weselnej. Studio dekoracji ślubnych Toruń oferuje wyjątkowe kompozycje, które na pewno nie pozostaną niezauważone przez Waszych gości weselnych.

Bukiety balonowe

Oferujemy je na śluby i wesela, ale nie tylko. Nasze bukiety balonowe są znakomitą atrakcją na wszelakie imprezy, niezależnie od wieku uczestników. Tworzymy oryginalne balonowe ścianki, balonowe girlandy, kolumny z balonami, czy motywy ze świata roślin, zwierząt oraz bajek.

Balony wybuchowe i wiele innych

Oferta naszego studia dekoracji ślubnych jest bardzo szeroka i regularnie aktualizowana. Proponujemy m.in. wybuchowe balony, zawierające całe mnóstwo małych baloników w środku, możemy stworzyć bramę balonową w różnych kolorach, a także wykonamy niepowtarzalne podobizny Państwa Młodych, które z pewnością wywołają wiele uśmiechu na Waszych twarzach oraz wśród gości weselnych. Nasze dekoracje balonowe świetnie sprawdzają się jako tło sesji fotograficznych.

Chcecie sprawić Parze Młodej niespodziankę? Dla gości, rodziców oraz dla organizatorów przyjęć weselnych – proponujemy „pudło niespodziankę”. Jest to pięknie zapakowany prezent, czekający na nowożeńców przed salą weselną. Po otwarciu, wylatują z niego kolorowe balony.

Studio dekoracji ślubnych Toruń – otwarcie na potrzeby Klienta

Przy przygotowywaniu kompozycji z balonów, nasze studio dekoracji ślubnych jest w stałym kontakcie z Klientem. Staramy się wspólnie dopasować dekoracje do charakteru wydarzenia oraz do indywidualnych potrzeb. Sprostamy nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Zapraszamy do kontaktu z naszym studiem!

Komentarze są wyłączone.